Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FreeBulid] + [Survivial] + [ArenaPVP] | [AutomatyczneDziałki] [Eventy] [Super Zabawa] [10Slotów]


dykciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.pngNinjaCraft

Informacje.png

strzalka.gifTYP:FreeBulid

strzalka.gifSloty:10

strzalka.gifIP: ninjacraft.srvmc.pl

strzalka.gifPotwory:Tak

strzalka.gifZwierzęta:Tak

strzalka.gifPvP:Tak

strzalka.gifPremium:Nie

strzalka.gifNether:Tak

strzalka.gifBialaLista:Nie

pluginy.png

Dużo :)

 

Administracja.png

Administracja:

DykCiu
Mroczek
smooves
dawid1270

 

 

InformacjeDOT.png

 

 

==Nabór Na Budowniczego Otwarty==

Wzór Podania.:

Wiek:

Ile Grasz W Minecraft?:

Dlaczego Ty?:

 

 

 

 

 

Zapraszamy Serdecznie.

 

 

Opublikowano

Podanie na Admina :

Nick W grze : dawid1270

Wiek:14

Dlaczego ja ? : Ponieważ byłem adminem na wielu serverach huhuh było ich z 10 oraz posiadam z kolegą swój server dedyk ktory wystartuje po 20 lutym .

Ogarniam dużo pluginow w skali od 1 do 10 ? hmm 8/9

Dotatkowo ogarniam bardzo dobrze mpc forum czyli pisanie tematów itp .

Posiadam konto na youtube z ilością 80 widzów . :)

Więc w kazdej chwili server będzie zareklamowany :D

Na serverze moge spędzać do 4,5 h dziennie :)

Pozdrawiam całą administracje :D

Licze że go dostanie .

Opublikowano

Podanie na Admina :

Nick W grze : dawid1270

Wiek:14

Dlaczego ja ? : Ponieważ byłem adminem na wielu serverach huhuh było ich z 10 oraz posiadam z kolegą swój server dedyk ktory wystartuje po 20 lutym .

Ogarniam dużo pluginow w skali od 1 do 10 ? hmm 8/9

Dotatkowo ogarniam bardzo dobrze mpc forum czyli pisanie tematów itp .

Posiadam konto na youtube z ilością 80 widzów . :)

Więc w kazdej chwili server będzie zareklamowany :D

Na serverze moge spędzać do 4,5 h dziennie :)

Pozdrawiam całą administracje :D

Licze że go dostanie .

 

Przyjęty.

Opublikowano

Podanie na budowniczego:

Nick: lowca

Wiek: 13

Dlaczego ja ?: Ponieważ jestem ogarnięta osobą i myśle ze bym pomugł wielu osobą na servie. Sam kiedyś miałem własny server stał on przez 7 miesięcy i grała na nim duża liczba osób ,a na inych servach bylem modem .

Na ile znam komendy: Gdzieś tak 7,5/10% :D

Ile poświecisz na server: Gdzieś tak 3 godzinki :P

Dodam jeszcze mój skype: Piotr.kowalczyk790

Pozdro dla adminów

Opublikowano

Podanie na budowniczego:

Nick: lowca

Wiek: 13

Dlaczego ja ?: Ponieważ jestem ogarnięta osobą i myśle ze bym pomugł wielu osobą na servie. Sam kiedyś miałem własny server stał on przez 7 miesięcy i grała na nim duża liczba osób ,a na inych servach bylem modem .

Na ile znam komendy: Gdzieś tak 7,5/10% :D

Ile poświecisz na server: Gdzieś tak 3 godzinki :P

Dodam jeszcze mój skype: Piotr.kowalczyk790

Pozdro dla adminów

Przyjęty.

Opublikowano

Oj nie fajnie!

 

dajesz admina osobą 13/14 lat ? To przecież żałosne !

 

Te dzieci będą się bawić!

 

poza tym ,nie działa.

Czasem 13 Latek Jest Bardziej Ogarnięty niż 15 .:)

Opublikowano

Polecam serwer, administracja ogarnięta wszystko ładnie pięknie opisane :D . Nie ważne ile slotów ważne jak rozbudowany (: .

 

POLECAM !

Opublikowano

Polecam serwer, administracja ogarnięta wszystko ładnie pięknie opisane :D . Nie ważne ile slotów ważne jak rozbudowany (: .

 

POLECAM !

Dziękuje :)

 

@Ref

 

@Ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...